Naša firma má oprávnenie na zber a spracovanie starých vozidiel, ich ekologickú likvidáciu a na vydávanie potvrdení o prevzatí vozidla k recyklácii a následnému vyradeniu z evidencie.

Ak sa potrebujete zbaviť starého alebo havarovaného auta, obráťte sa na nás. Stačí, ak priveziete Vaše auto na našu prevádzku, prinesiete ŠPZ a technické preukazy a o ostatné sa postaráme. Ak vozidlo neodovzdáva majiteľ, treba predložiť písomné splnomocnenie majiteľa.  

V prípade nepojazdného kompletného vozidla vhodného na náhradné diely Vám zabezpečíme odvoz v rámci Bratislavy  ZDARMA !

POZOR ZMENA !                                                                                                                                                                       Od 1.2.2017 už nie je potrebné po odovzdaní vozidla u nás navštíviť Dopravný inšpektorát. Všetky doklady o likvidácií a vyradení z evidencie dostanete u nás. Následne si už iba zrušíte zákonnú poistku.

Pre presnejšie informácie nás môžete kontaktovať na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na čísle: 0903/ 445 428.

 

Za kompletné vozidlo vhodné na náhradné diely vyplatíme najvyššiu možnú cenu a za vozidlo od roku výroby 2013 cenu podľa dohody.

 

Click to enlargeClick to enlargeClick to enlarge

Informácie:

Naša spoločnosť Vám zabezpečí odťahovú službu k havarovanému, alebo nepojazdnému vozidlu.

Programovanie a hosting .elisio.com s.r.o.