Potrebujete sa zbaviť starého alebo havarovaného vozidla? Zabezpečujeme zber a ekologickú likvidáciu vozidiel. Vystavíme Vám potvrdenie o vyradení z registra vozidiel na Dopravnom inšpektoráte.

Zber a recyklácia starých vozidiel

Naša firma má oprávnenie na zber starých vozidiel  a na  vydávanie potvrdení o prevzatí vozidla k recyklácii a následnému  vyradeniu z evidencie. Viac informácií tu:

Náhradné diely

Hľadáte náhradné diely na svoje auto? Ponúkame veľké množstvo nových aj použitých náhradných dielov na osobné a úžitkové automobily. Viac informácíi tu:

Aktuálna ponuka áut

Aktuálnu ponuku ojazdených motorových vozidiel nájdete vždy na našich stránkach aj so zabezpečením prepisu, leasingu a iných služieb. Viac informácíi tu:

Naša firma vznikla v roku 1993, v roku 2012 zmenila svoj názov  na  PROMAUTO s.r.o.  Vďaka dlhoročným skúsenostiam, v oblasti výkupu a predaja automobilov a náhradných dielov na všetky typy áut, Vám vieme ponúknuť kvalitné a flexibilné služby za výhodné ceny.  Naša firma je tiež autorizovaným zariadením na zber a ekologickú recykláciu starých vozidiel.

Zaoberáme sa:

  • zberom, vyraďovaním a ekologickou recykláciou starých vozidiel na základe oprávnenia OÚŽP BA
  • výkupom starých aj nepojazdných vozidiel
  • nákupom a predajom ojazdených vozidiel
  • nákupom a predajom havarovaných vozidiel
  • nákupom a predajom náhradných autodielov: nové aj  použité autodiely
  • zabezpečujeme odťahovú službu k nepojazdnému vozidlu

Máte doma staré alebo havarované auto a neviete, čo s ním? Kontaktujte nás! Súrne potrebujete náhradný diel na svoje auto? Zoženieme ho rýchlo a lacno! U nás máte o svoje auto postarané ...

Informácie:

Naša spoločnosť Vám zabezpečí odťahovú službu k havarovanému, alebo nepojazdnému vozidlu.

Programovanie a hosting .elisio.com s.r.o.